نحوه ارسال محصولات

رویه ارسال کالا

شهر شیراز:

سفارش هایی که در شهر شیراز تا قبل از ساعت 14 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند در همان روز ارسال می شوند و در صورتی که بعد از ساعت 14 ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد از آن روز ارسال می شوند

سفارش هایی که تا قبل از ساعت ۱۲ روز کاری پنجشنبه ثبت شوند، در همان روز ارسال می شوند و در صورتی که بعد از ساعت ۱۲ ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد از آن روز ارسال می شوند.

سفارش های ثبت شده در روز جمعه در اولین روز کاری بعد از آن روز ارسال می شوند.

سایر شهرها:

تمامی سفارشات ثبت شده درسایر شهرها جهت تحویل سریع تر به دست شما مشتریان عزیز، توسط تیم ارسال ایران تک 24 بررسی شده و با توجه به شهر و آدرس ثبت شده، توسط پست پیشتاز ارسال می شوند که تحویل کالا در شرایط عادی ۲ الی ۳ روز کاری به طول می انجامد.

شرایط ارسال از انبار تهران 

اگر کالای خریداری شده توسط انبار تهران صورت گیرد هم برای ساکنین تهران و هم برای سایر شهرها کالا توسط پست ارسال می گردد و کد رهگیری آن نهایتا تا 48 ساعت بعد از ارسال در قسمت پیگیری سفارش قرار می گیرد و شما می توانید پیگیری نمایید.

پیگیری سفارش

در نظر داشته باشید کد رهگیری محصولات ارسالی از انبار شیراز نهایتا تا 24 ساعت بعد از ارسال در اکانت فاکتور شخص خریدار(در بخش پیگیری سفارش ) ثبت می شود و شما می توانید با وارد کردن کد رهگیری 24 رقمی در سامانه رهگیری مرسولات اداره پست از وضعیت مرسوله خود مطلع شوید.

بیمه محصولات ارسالی

  • قابل توجه تمامی کاربران عزیز، محصولات سفارشی تا مبلغ یک میلیون تومان طبق قوانین حمل و نقل کشوری توسط خود اداره پست بیمه می شود.
  • محصولاتی که قیمت آنها بالاتر از  دو میلیون تومان می باشد طبق درخواست فروشگاه ایران تک 24 توسط اداره پست بیمه می شوند.
  • نکته مهم در مورد کالاهای الکترونیک نظیر لپ تاپ به این شکل است که تنها  تا مبلغ 30 میلیون تومان توسط اداره پست بیمه صورت می گیرد. به طور مثال اگرمبلغ  دستگاه الکترونیکی شما 60 میلیون تومان باشد تا مبلغ 30 میلیون آن مشمول تعرفه بیمه می باشد و مابقی یعنی 45 میلیون تومان شامل بیمه نخواهد شد.
  • نکته مهم: کالاهایی که توسط اداره پست بیمه می شوند فروشگاه هیچ مسئولیتی در برابر آسیب دیدن آن و سالم نبودن آن هنگام تحویل ندارد .

نکات قابل رعایت هنگام تحویل کالا

مشتریان باید این مهم را در نظر داشته باشند که هنگام تحویل کالای خود (مخصوصا لپ تاپ، وسایل شکستنی و .....) توسط مامور اداره پست همان لحظه در مقابل درب منزل یا هر موقعیت مکانی بسته خود را باز کرده و از صحت و سلامت آن (در طی روند ارسال و حمل و نقل) اطمینان حاصل فرمایند و سپس فرم تحویل را امضا کنند.

تمامی حقوق برای فروشگاه ایران تک محفوظ می باشد
لیست مقایسه من 0
لیست مقایسه من